Je nutné začít tohle povídání o tomhle pánovi z Brna pěkně od počátku jeho hudební kariéry, které se datuje zhruba od roku 2015 a to pod pseudonymem Tommy Cavello. Už v téhle době bylo ale zřejmé, že talent a entuziasmus mu nechybí a to byl vždy základ k úspěšnému tažení napříč hudebním spektrem. Dynamické mashupy, remixy především progressive houseových věcí, které byly vždy jeho největší devizou. Zlom v produkci v roce 2018 vyústil ve změnu stylu a hudebního záměru a to vše už pod soudobou hlavičkou, které se dnes profiluje pod názvem KiTT.

Následně přišel release na labelu Groove Cartel a to v podobě remode verze na světoznámý track od Jorise Voorna – Goodbye Fly, který nepostrádal pořádný líbivý groove sound a deepové prvky zaobalené do tech-houseového nádechu, kdy zazněl ve Fonk Radio, tedy podcastu Dannica.

Teď se už ale nacházíme v současnosti a to je zbrusu nový počin s názvem Flash, který si troufám tvrdit, je milníkem v kariéře tohoto skrytého talentu. Pod křídla si ho vzal věhlasný label 2-Dutch Records kde před pár lety začínal i jeden z nejznámějších producentů současnosti Brooks. 2-Dutch Records je imprintem neméně renomovaného DJ a producenta Marcela Woodse, který zároveň tvoří součást labelu Armada Music.

Už nyní se může KiTT pyšnit supporty od jmen jako jsou Showtek, Blasterjaxx, Nicky Romero, Antoine Delvig, Jonas Aden, Maximals, Sunstars a dalších.

Jeho nový track, který disponuje prvky jak big room housu, tak i vlivy groovu, se už teď těší podporou po celém světě, takže pokud si tedy doteď o tomhle jménu neslyšel, tak bys měl zbystřit, protože KiTT má ve své sbírce další nebezpečné věci, které budou v dohledné době venku!