K čemu vlastně došlo? Deadmau5 včera vystupoval na hlavním pódiu Ultra Music Festivalu, kde nahradil „nemocného“ Aviciiho. Ve svém setu si však neodpustil zahrát dvě skladby, které pro něj nejsou zrovna příliš typické a Joel je pravděpodobně pustil jen kvůli výsměchu všem. I když u druhé si nemůžeme být jisti.

Všechno to začalo včera na twitteru při vystoupení Martina Garrixe, které živě přenášela i UMF TV. Deadmau5 na svém twitteru napsal toto:

deadmaus trolling 1

Garrix následně dropnul svůj track Animals a mrtvej myšák na to reagoval:

deadmaus trolling 2

A pak přislo oznámení:

deadmaus trolling 3

Při svém vystoupení pak Deadmau5 předvedl naproste epickou věc. Vysmál se Martinovi Garrixovi, když pustil verzi Funnymals jeho nejslavnějšího tracku. Což znamená „Animals“ v melodií „Strejda Donald farmu měl“. Pro lepší pochopení doporučujeme shlédnout video níže.

Tím to však nekončí. Následovala totiž skladba „Levels„, která proslavila Aviciiho, místo kterého Deadmau5 právě hrál. A tady se dostalo zastání od toho největšího. Celé to totiž okomentoval Tiesto, který to nejprve pochopil jako projev respektu, ale pak si uvědomil, že celé to vlastně bude jedno velké „vysmání“. A tak započala na twitteru debata, mezi ním a Joelem. Komunikaci přikládáme níže.

deadmaus vs tiesto 1

deadmaus vs tiesto 2

deadmaus vs tiesto 3

Tijs nezapoměl okomentovat ani jeho „trolling“ směrem k Martinu Garrixovi.

deadmaus vs tiesto 4