deadmau5

Již delší dobu je známo, že Joel Zimmerman aka Deadmau5, nemá svého kanadského krajana Justina Biebra moc v lásce. Už několikrát to jasně dal najevo na svém twitteru, kde se do Biebra celkem ostře opřel. Dokonce jednou napsal, ať se z lásky ke své vlasti zdá svého kanadského občanství. Znovu se musel na toto téma rozpovídat v průběhu Juno Awards, kde byl Deadmau5 nominován v kategorii Dance Recording of the Year se svým posledním albem „‚Album Title Goes Here“. Celkově to už byla na Juno jeho 11 nominace, kdy z toho celkem 4 vyhrál. Pro zajímavost, ve stejné kategorii jsou ještě třeba Armin Van Buuren či DVBBS & Borgeous.

„Bieber! Ano, ano, ano, pojďme mluvit o Bieberovi. Nikdo o něm nemluví. Opravdu bychom měli dát tomuhle děcku nějaké uznání,“ řekl celkem sarkasticky Joel na úterní tiskové konferenci, kde byly právě oznámeny nominace na Juno. Bieber byl nedávno v Miami Beach zatčen na základě obvinění z řízení pod vlivem alkoholu, odporu při zatýkání a řízení s neplatným řidičákem. K tomuto Deadmau5 podotkl, že je Bieber idiot. Následně po tomto incidentu začali v USA sepisovat petice, aby Biebra vyhostily ze země.

Zimmerman na sebe v posledních dnech upoutal pozornost, novým designem jeho Ferrari 458, jenž předělal do barev ‚Nyan Cat‘ (psali jsme zde). Když byl na toto téma dotázán, tak se podivil „jak o tom sakra všichni tak rychle víte?“ Dále dodal, „Pokud ho vydají (Biebera) do Kanady, myslím že bychom měli udělat drag race. Já, ve svém nadupaném autě a on, v čemkoliv chce … v pronajatém a s pojištěním.“

Nakonec také nechyběla otázka, kdy vydá své vysoce očekávané albu, které nyní nahrává. Podle Deadmau5e to bude někdy v březnu. Co už ale víme je, že by se mělo jednat a dvou diskové album, které by mělo obsahovat 25 nových skladeb, na které je dle svých slov Deadmau5 velice hrdý. Až budeme vědět více, tak vám dáme samozřejmě vědět.