Již jste asi četli náš článek, který obsahuje nejlépe vydělávající DJe světa. Také jste si mohli všimnout, že v něm nefiguruje ani jedna žena. Od roku 2012, kdy tato anketa vznikla a Forbes pravidelně oznamuje žebříček nejlépe vydělávajících DJů, se tam ještě ani jedna neprobojovala a letos přitom chybělo tak málo. Řeč je samozřejmě o australské dvojici Liv a Mim, které znáte jako Nervo a patří k nejvíce vydělávajícím DJs světa.

Sestry, které produkují již od osmnácti let a mají nasvědomí hitovky pro Davida Guettu či Steve Aokiho, si vybudovaly opravdu velké jméno na scéně eletronické taneční hudby. Za jejich úspěchem stojí hlavně skvělá komunikace s publikem, vystupování na velkých festivalech a správný výběr skladeb. Letos objely více jak 200 gigů, získaly rezidenturu ve věhlasných klubech jako Hakkasan v Las Vegas či Ushuaia na Ibize, hrály na velkých mejdanech typu Tomorrowland a jako třešničku na dortu podepsaly smlouvu s firmou CoverGirl, která vyrábí laky na nehty a další „zkrášlující“ prostředky pro dívky. Díky těmto všem faktorům si holky za rok přišly na 9 miliónů dolarů před zdaněním.

Ačkoli obě připouští, že najít rovnováhu mezi prací a zábavou není jednoduché, tak se to snaží zvládat, jak to jen jde. Sestry v jednom nedávném rozhovoru přiznaly, že si občas lezou na nervy. Ale rovnou k tomu dodaly, že se naučily navzájem chápat, a tak většinu hádek nechají prostě plavat. Snad jim to pomůže a příští rok se v tom žebčíku objeví třeba i na prvním stupni .. kdo ví. Letos jim to nevyšlo skutečně o pár šušňů.

A kterýže singl to Davidovi produkovaly?