Asi jste už někde četli, že Paris Hilton se vrhla do světa DJingu a fušuje tak do řemesla, ve kterém nemá co dělat. Nebo má? Na internetu se teď objevil hodinový záznam z jejího vystoupení v klubu Pacha v Portugalsku dne 12. srpna, kde Paris údajně vystoupila za 347 tisíc dolarů (nemůžeme ověřit, ale tvrdí to kuloáry). Sice se nejedná o oficiální video, nýbrž o nahrávaný záznam přímo z backstage. Nutno však poznamenat, že kvalita zvuku a videa je dobrá, takže se z toho dá ledasco zjistit.

No a jak je na tom výkon samotné aktérky? Jelikož jí kamera míří většinu videa pod ruce, tak můžeme vidět i její DJský skill a objektivně můžeme říci, že na standardní diskotéku by to asi stačilo. Beaty, díky traktoru a počítači, sedí a přechody jsou jakž takž plynulé. Trackselection nemá o moc horší než většina dnešních DJs, akorát by jej chtělo kapánek aktualizovat. Některé hrané skladby nejsou totiž příliš aktuální. Co mě ale opravdu pobavilo, jsou návštěvníci klubu, kteří Paris dávají najevo svou náklonost a nechávají jí tak v přesvědčení, že je skutečná hvězda.

Osobně jsem přesvědčen o tom, že tahle ženská nemá v tomhle bussinessu co dělat, ale jak se říká: „Peníze dělají peníze“. Pokud máte známé na správných místech, tak není problém se někde protlačit. Koneckonců, kde to takhle dneska nefunguje. Vy si teď vychutnejte hodinové video a mějte na paměti, že hlavní představitelka lidem dává pouze to, co chtějí.