V poslední době, když napíšeme něco do tématu spadající do bulvární roviny, tak je v tom většinou zapleten Joel Zimmerman nebo-li Deadmau5. I když dříve jsme o něm většinou psali ve spojení s jeho výstředními vrtochy, tak teď to bude jiné. Jak se totiž zdá, tak se ‚mrtvej myšák‘ stal obětí útoku holandského DJe a producenta Wildstylez.

Ten totiž jednoznačně použil ‚část‘ jeho tracku „Some Chords“ ve svém nově vydaném tracku ‚Straightforward‚. První osobou kdo na tohle upozornil, byl sám poškozený. Deadmau5 na svém twitteru napsal, že pokud chcete něco ukrást se „Some Chords“, tak by jste měli použít jen nějakou část, ne celý track. A navíc ještě ve stejném pořadí. Pak pokračoval dál a nazval to jako: rip off roku.

Schválně si poslechněte obě skladby. Jen vás upozorníme, že Wildstylez dělá hard style, ať víte na co se připravit, ale Some Chords, tam krásně uslyšíte i kdyby jste nechtěli. Deadmau5 nakonec ještě napsal s humorem jeho vlastním, že jde dělat vlastní hardstyle track, což by mu mělo zabrat tak hodinu tvorby.

Zde si také můžete přečíst jejich twittrový rozhovor, jestli se to tedy dá takhle nazvat: