burn

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo žít jako slavná DJská hvězda? Vystupovat před tisícovkami fanoušků, cestovat po kolébkách elektronické taneční hudby celého světa a brát hudební svět útokem? S burn Residency se mohou v roce 2014 stát vaše sny realitou.Největší celosvětová soutěž pro DJe začíná vlastním mixem a vede všechny k tomu stát se novou DJskou superstar.

Přístí DJská superstar, která vzejde z této soutěže, získá DJskou smlouvu v hodnotě 100 000 EUR, aby mohla odstartovat svoji cestu do velkého hudebního světa a podmanit si taneční parkety po celém světě. Bude vybráno pět vítězů, aby strávili léto na Ibize a roztáčeli playery v nejprestižnějších klubech na ostrově, např. Sankeys, Café Mambo nebo Privilege. Aby získali tuto odměnu, budou muset mladí talenti absolvovat dvoutýdenní bootcamp pod vedením dvou z nejlepších světových DJs. Dřívějšími mentory byli mezi jinými David Guetta, Fatboy Slim, AVICII, Steve Lawler a 2 Many DJs.

Chcete-li udělat první krok k tomu stát se příští DJskou superstar a ukázat svoje schopnosti porotě, nahrajte 15-20ti minutový mix a nahrajte ho skrz www.facebook.com/burnEnergy nebo https://apps.facebook.com/burnresidency/

V letošním roce hraje důležitou roli při výběru publikum, které bude hlasovat! Dostane-li se váš mix do top 20 při hlasování ve vaší zemi, porota ho posoudí a rozhodne, jestli postoupíte do top 5. Další krokem je DJské vystoupení 2.5. na party v SaSaZu s headlinerem Danielem Sanchezem, kdy z vás porota vybere vítěze, který odletí na Ibizu, aby reprezentoval svou zemi v celosvětovém finále.

burn Residency začíná právě zde a právě teď! Na co čekáte? Přihlašte se a hlasujte!

Pro další informace o burn Residency navštivte www.facebook.com/burnEnergy