Pro ty nejmladší čtenáře, ale i pro ty, kteří zapomněli, připomínáme, že Calvin Harris patřil mezi největší hvězdy všech světových festivalů. Nyní již tolik necestuje po světě, ale soustředí se na svou rezidenturu v Las Vegas, kde údajně bere jeden milión dolarů za show. Nedostává se tak do podvědomí mladší evropské generace, která ho nemůže vidět vystupovat.

Ale věřte, že tenhle člověk ovládal hitparády a rádia po celém světě. Jedním z jeho ikonických hitů byl i singl Fell So Close, který vyšel 19. srpna 2011 a okamžitě atakoval žebříčky prodejnosti. Nyní však zažíváme takové malé deja vu, když se jeho skladba znovu objevila na portále Beatport (nejpopulárnější server, kde DJs nakupují skladby pro své hraní) mezi nejprodávanějšími.

Fanoušci také často nevědí, že Calvin si hromadu svých tracků nazpíval sám, a to je případ i tohoto.

„Asi tři měsíce jsem byl v kuse zavřený ve studiu a produkoval jsem hudbu, než jsem zašel do vydavatelství Columbia, kde jsem jim pustil své singly Awooga a Bounce. Odezva byla velmi chladná a ze schůzky jsem odcházel s tím, že musím něco změnit. Okamžitě jsem tedy zamířil do svého studia, kde jsem si řekl: Do prdele, já jim ukážu. Nazpívám track a bude to třída. Za pár hodin jsem vyprodukoval Feel So Close.“ – řekl k singlu Calvin Harris.

V současné době je skladba na 44. místě v prodejnosti Beatport Mainstage Top 100.