Populární časopis Forbes, který každoročně sestavuje několik významných žebříčků, vydal v minulém týdnu tradiční tabulku „Nejvíce vydělávajících celebrit za poslední rok“. V žebříčku najdete herce, sportovce, spisovatele, hudebníky, a také DJe. Ano, i letos mezi nejvíce vydělávajícími celebritami najdeme svěřence z našeho odvětví.

Po šesti letech zde však nastala zajímavá změna, protože nejvíce peněz si z DJů za poslední rok nevydělal Calvin Harris, který byl nejlépe vydělávajícím DJem po celých šest let, ale americká dvojice The Chainsmokers.

Ti se v žebříčku umístili na 67. místě, kdy si podle Forbesu přišli na 46 miliónů dolarů. Krásnou 87. příčku obsadil DJ Khaled a hned v závěsu za ním se umístil Marshmello, který si údajně vydělal 40 miliónů dolarů. Calvin Harris se pak propadl na 95. místo, kdy údajně vydělal o milion a půl méně než maskovaný muž v  helmě bonbónu.

No a kdo je vůbec nejlépe vydělávající celebritou? Kdo má přehled, tak ho asi nepřekvapí, že se jedná o zpěvačku Taylor Swift, která údaje utržila 185 miliónů dolarů. Kompletní žebříček s výsledky pak naleznete zde.