Že je DJing řemeslo, které se dá dělat dlouhé roky, dokazují borci jako Tiësto – 49 let, David Guetta – 50 let, Sven Väth – 53 let či Carl Cox v 56ti letech. Proto mnohé fanoušky teď překvapilo, co pronesl Calvin Harris. Ten ve svých 34 letech oznámil, že je příliš starý na to, aby jezdil nějakou celosvětovou tour a hrál po festivalech, ačkoli by spousta promotérů měla zájem o jeho vystoupení.

V nedávném rozhovoru pro rozhlasovou show Boogie & Arlene Harris – Adam Wiles (jak zní Calvinovo skutečné jméno) – uvedl: Dříve jsem jezdil tour, protože jsem chtěl. Má skutečná síla je však ve studiu, kde si to skutečně užívám!

Nedávno Harris vypustil novou spolupráci se Samem Smithem, kterou nazval Promises, a jeho pracovitost se skutečně vyplácí. Nedávno zboural hitparády se singlem One Kiss. Není tak ale pravda, že by Calvin vůbec nehrál. Možná jste někde četli informaci, že Calvin podepsal v Las Vegas více než lukrativní smlouvu, kde ho můžete vidět hrát každý pátek. Letos v létě se také utrhnul a jel hrát na Ibizu – ale tour? To v žádném případě, dodal v nedávném rozhovoru.

Zdroj: we rave you