Loňský ročník Camp festivalu s Alanem Walkerem nasadil laťku hodně vysoko a tak organizátoři letos přitápí pod kotlem o něco dřív, kdy před zveřejněním hlavního headlinera, odhalují další zajímavé jméno. K již dříve oznámenému Julian Jordanovi a Mestovi, těd přibude hvězdná nizozemská dvojice – BASSJACKERS.

Ty nedávno vydali své debutové album a jsou díky tomu v záři reflektorů, protože jejich deska je kritiky a fanoušky přijímána velmi vlídně a tak není divu, že jejich popularita nadále roste. Za svou několikaletou kariéru toho stihli skutečně hodně, od vystupování na hlavní stage Tomorrowlandu či Ultra Music festivalu. Ve své sbírce mají kolaborace s nejlepšími producenty na poli taneční hudby, a vy si jejich nezaměnitelný sound budete moci vychutnat v létě na CAMP festivalu.

S oznámením Bassjacker, přichází organizátoři také se slevovou akcí, která proběhne v rámci oblíbeného nákupního šílenství black friday. Standardní vstupenku pak lze zakoupit v ceně první vlny a VIP dokonce o 400 Kč levněji. Akce startuje ve čtvrtek 28.11. ve 20:00 a potrvá do pátku 29.11. 23:59.

VIP – 1590,- / SLEVA 400,-
Classic – 790,- / cena z první vlny

Vstupenky zde: http://bit.ly/2XWEIqG