Organizátoři Camp festivalu v Dubňanech, přesunuli letošní akci na příští rok a chystají podobu svého festivalu ve zmenšené formě. Jde tedy o stejný krok, který udělali všichni ostatní pořadatelé festivalů jako Beats 4 Love nebo Mácháč. Do Dubňan se vůbec poprvé přijede podívat dvojice producentů MOKSI, kteří jsou v našich končinách velmi populární. Více informací a odkaz na událost pak níže v oficiálním vyjádření na sociálních sítí.

Vážení návštěvníci a fanoušci Camp festivalu. Z důvodu situace kolem koronaviru a aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví, jsme nuceni posunout letošní ročník Camp festivalu na příští rok. Aktuálně platná pravidla nejsou nakloněna pro pořádání mnohatisícových eventů a chceme tak předejít omezování kapacity a návštěvníku pro lineup, který na tento event plánujeme. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Všechny oznámené vystupující jsme přesunuli na příští rok. Kompletní lineup, včetně headlinera, odhalíme v průběhu roku. Nový termín je 22. – 23.7 2022

Main event jsme sice přesunuli na příští rok, ale bez zábavy vás rozhodně nenecháme. Menší podoba Camp festivalu tak proběhne 9. července, kde jako headlineři vystoupí populární dvojice MOKSI.

Událost: https://www.facebook.com/events/2695800314059231