Camp Josef Agency oficiálně ohlašuje svůj další open air festival na příští rok a slibuje mnoho zvučných jmen. Po vyprodaném mejdanu v Boby centrum s Timmy Trumpetem, velkém open airu s Kašmírem, a zakončení léta s Matisse & Sadko, jihomoravská agentura nespí na vavřínech a chystá velký open air pro příští rok. Ten bude tentokrát dvoudenní a proběhne v termínu 19. – 20. července 2019 v Campu Josef , který se nachází v Dubňanech.

Chceme lidem ukázat, že i u nás v Dubňanech se dá vybudovat kvalitní značka, která umí udělat nezapomenutelný mejdan. Náš příští ročník open airu v Campu Josef, chceme posunout zase o něco dál, a přivézt světová jména elektronické taneční scény. Tentokrát na dvoudenní mejdan. – dodává jeden z promotérů Vojta Procházka.

Tím prvním oznámeným jménem je holandský talent, DJ a producent, který velmi úzce spolupracuje s Martinem Garrixem – Brooks. Kromě něho, se můžete těšit ještě na další 3 – 4 velká zahraniční jména, a jednoho headlinera, který má nasadit laťku skutečně vysoko. Chybět nebudou ani přední DJs domácí scény a vše co k takovému festivalu patří. Událost na sociálních sítích bude teprve oznámena, stejně tak informace o předprodeji vstupenek.