Aktuálně nejvíce skloňované jméno v ČR na sociálních sítích, Carl Cox, to zrovna s promem moc nepřehání a dalo by se říci, že v poslední době o něm bylo slyšet pouze v souvislosti s návratem do legendárního klubu Space Ibiza. Zatímco si všichni mysleli, že tvrdě pracuje pouze na tomto projektu, tak on dával dohromady i svůj zcela nový e-shop.

Sbírka oděvů a upomínkových předmětů, které najdete na adrese www.carlcoxmerchandise.com, je určena nejen všem milovníkům techno hudby, ale i nadšeným fanouškům jeho vlastní „moto stáje“ Carl Cox Motorsport. Ano, „the biggest Carl ever“ má svůj vlastní tým, který jezdí například závody F1/F2 sidecar, V8 Drag race a mnohem více (další info zde).

Předměty obsahují především jeho ikonický znak, který tvoří dvě písmena C, a na spoustě jich najdeme i jeho hlášku Oh yes, Oh yes. „Byl ten správný čas, abych udělal takový shop. Vždy se chci spojit se svými fanoušky co nejblíž a myslím, že touhle kolekcí si mě hodně zapamatují. Doufám, že z ní budou mít skvělý pocit, tak jako já,“ řekl Carl ke spuštění svého nového e-shopu.

Limitované edice pak budou nabídnuty těm, kteří budou registrováni v Coxove mailing listu. Hlásit se můžete na zmíněné adrese.