adas

Spinnin‘ Records je nizozemská nezávislá nahrávací společnost, která byla založena už v roce 1999 Eelkem van Kootenem a Rogerem de Graafem. Kromě hlavního labelu vlastní Spinnin‘ ještě okolo čtyřiceti sub-labelů, zaměřených především na progressive house, electro house a big room house.

Tento rok začala společnost opět se svojí soutěží s názvem „Talent Pool“, do které se můžou přihlásit všichni producenti z celého světa a ukázat tak každému svůj talent. Kreativitě se meze nekladou, můžete udělat jak nový track, tak i remix.

A přesně to se odvážilo udělat producentské duo Peety Tweet & Adas, jež přichází rozvířit klidné české vody s pilotním electro bounce trackem, který se na párty jen tak neztratí. Skladba je stará několik dnů a už nyní ji můžete najít mezi TOP 100 na Spinnin‘ Records Talent Pool, kde kluci usilují o její vydání. (Pozn. v soutěži je nyní okolo 1 000 účastníků)

Pokud se Vám skladba líbí, hlasujte přes odkaz níže a podpořte tak produkci v České republice!

▼ SPINNIN RECORDS TALENT POOL

http://bit.ly/1IbrTh1

▼ FB FAN PAGE:

https://www.facebook.com/pages/Peety-Tweet-Adas/413784768777229

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/189675436″ params=“color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false“ width=“100%“ height=“166″ iframe=“true“ /]