Společný charitativní projekt přináší fanouškům elektronické hudby, a nejen jim, možnost podpořit koupí originálního trička s logem DJe boj proti rakovině. Thomas Coastline se s touto zákeřnou nemocí osobně utkal, když si na konci roku 2016 si vyslechl krutý ortel – rakovina tlustého střeva a metastázy.  Nevzdal se a po roce intenzivní léčby, dvou operacích a několika chemoterapiích a následné biologické léčbě se jeho stav výrazně zlepšil a on se rozhodl vrátit rakovině úder. Ve spojení se značkou MDMA Fashion uvádí kolekci unisex triček a veškerý zisk z prodeje této kolekce věnuje dětským onkologickým pacientům nemocnice v Motole.

Kdo je Thomas Coastline
Thomas Coastline je nejobsazovanější český trancový DJ a producent, jehož skladby se dočkaly podpory od světových hvězd jako je Armin Van Buuren či Ferry Corsten.  Jako DJ představil svůj um na věhlasných akcích a festivalech v ČR, k nimž bezesporu patří Transmission, Trancefusion, The Future Sound Of Egypt, Festival Mácháč a další. Mimoto vystupoval také v zahraničí, například v chorvatském klubu Papaya, na párty labelu Euphonic v Německu, Audiolake festivalu v Polsku, či na tour v Rusku.

MDMA Fashion
Tato svěží městská značka cílí na energické lidi, kteří milují individuální módu. I přes jejich krátké působení na trhu, si již získali velkou oblibu u mladé generace, která miluje kvalitní designové oblečení a doplňky.

Kolekce
Kolekce triček je dostupná ve velikostech XS, S, M, L, a XL. Díky unisex provedení si vyberou dívky i muži.

Trička zakoupíte zde: https://mdma-fashion.com/cs/domu/118-thomas-costline.html