barong

Zručný bubeník z muzikantské rodiny, který se věnoval rapu a postupně se přesunul k tvorbě instrumentální hudby. Taková je stručná průprava člena Barong Family, který si říká CESQEAUX [Sesko], jehož cit pro (nejen) trapové beaty oslovil před dvěma lety Yellow Claw a bez váhání ho vzali mezi sebe, což dokazuje hned šest společných skladeb za posledních pět let. Zázemí „barongu“ mu přineslo možnost nejen spolupracovat s umělci jako Kayzo, Wiwek, San Holo, Mightyfools nebo NGHTMRE, ale také se brzy dostalo na studiová sezení s Davidem Guettou, Martinem Garrixem nebo Afrojackem.

To, že začínal nejdříve jako producent, jehož zvuk je jiný a po technické stránce velmi propracovaný, mu velmi brzy otevřelo velké možnosti i co se týče vystupování na zásadních tanečních festivalech. Během let 2015 a 2016 vydal sérii tří EP pod názvem EAUXMYGOD, obsahující celkem jedenáct skladeb.

Vstupenky na MAGNETIC Festival, který proběhne 5. 5. 2017 v Praze, je možné zakoupit na www.ticket61.com. V prodeji jsou též VIP – All Inclusive vstupenky, které zahrnují vstup na VIP terasy a neomezenou konzumaci všech nápojů po celou noc.

Facebook Event