Dne 29.3.2018 se v industriálních prostorách plzeňské Papírny bude konat unikátní charitativní akce s názvem „Trancer Against Cancer.“ Jak už název napovídá, výtěžek akce poputuje na podporu boje proti rakovině – výtěžek bude věnován pražské Onkologii Motol.

S myšlenkou uspořádat tuto akci přišel známý český trance DJ Thomas Coastline, sám statečně bojující s tímto zákeřným a obtížně léčitelným onemocněním právě v pražské FN Motol. Vlastní zkušenosti s touto chorobou ho přiměly k myšlence pokusit se zvednout povědomí o onemocnění rakovinou a především jak nutná je prevence a včasná léčba. Také chce ukázat těm ostatním, kteří s touto nemocí bojují, že v tom nejsou sami, ale také dát možnost lidem se pobavit a zatančit na svou oblíbenou muziku, ale hlavně podpořit dobrou věc.

Organizace první edice této party se chopila plzeňská promotérská agentura JP Entertainment, kterou oslovila myšlenka udělat něco pro dobrou věc a společně s Thomasem Coastlinem vdechli akci „Trancer Against Cancer“ život. Dalším partnerem akce je módní značka MDMA Fashion, jež vyrábí originální oblečení a oděvní doplňky, která společně s Thomasem navrhla speciální edici triček „Trancer Against Cancer“, jež budou k zakoupení na místě v průběhu akce a jejichž výtěžek půjde rovněž na podporu boje s rakovinou.

Na akci vystoupí bez nároku na honorář tranceoví DJs z naší i zahraniční scény. Headlinery jsou slovenský talent, který sklízí velké úspěchy v zahraničí – ReOrder, další hlavní hvězdou bude  německý DJ a producent Dennis Sheperd, který se krom produkci a DJingu věnuje také vzdělávání hudebníků v oboru elektronické hudby. Line-up doplní čeští, slovenští a ruští matadoři trance scény,  mezi něž patří např. Martin Gredner, Kristy Jay, Dreamseekers či ProggyBoy.

Vstupenky na tuto party zakoupíte v síti Ticketstream.

Mediálními partnery akce jsou: Pořad o taneční hudbě Digital Love, DanceRadio, servery housemagazine.cz a OneZoo.

Událost: https://www.facebook.com/events/214077419166778/