01 CROP HM

Desátého dubna bude v plzeňském Pantheonu pořádně mokro! Toni Glide si pro vás přichystal další vydání své oblíbené pravidelné party a tentokrát se bude jednat o rybářskou edici!

Celý klub zaplníme do jednoho metru výšky vodou a nasadíme do něj dvě tuny ryb. Těšit se můžete na kapry, štiky a velmi oblíbené piraně. Každý z vás u vstupu dostane zdarma rybářský prut a to pravé klubové dobrodružství může začít!

Na party (https://www.facebook.com/events/611638945646433/) přislíbily účast také zahraniční hvězdy taneční hudby, např. Avicii, který se na svém instagramovém profilu pochlubil, že už na Toniho mejdan naplno trénuje:

HM 02

Obliba rybářských parties se v poslední době rapidně zvyšuje a není se čemu divit. Čím dál více mužů i žen chodí do klubů nejen tančit, ale také lovit. Příčiny jsou ovšem také historické. Málokdo totiž ví, že Ibiza, jež je považována za rodiště taneční hudby, byla původně rybářským ostrovem, a byli to právě rybáři, kdo na ostrově začali pořádat první taneční mejdany, aby zahnali nudu při dlouhých letních večerech. Dalo by se říci, že Toni Glide se tak se svou Fishing party vrací právě k základům taneční hudby – jak se také říká „Back to the Roots“.

Podobně i Miami jako současné centrum dění taneční muziky už dávno není jen o Ultra Music Festivalu. Cestovní kanceláře tento rok lákají i na rybaření:

HM 04 900

Staň se součástí tohoto světového trendu a přijď si i Ty ulovit svůj kousek už příští pátek 10. dubna do plzeňského klubu Pantheon. Začínáme ve 22:00 a vstup v rybářských kalhotách je zdarma!