✪ PÁTEK / FRIDAY 15/8 – OCTOSOUND ✪
SPECIAL GUEST: Arnii (GE)
Giacomo & Sasha Vee, Tokátko

DUPLEX uvádí párty OCTOSOUND!
Klubový projekt OCTOSOUND Vás vezme na podmořskou výpravu za okouzlujícími krásami house music! Vydejte se společně s aquanauty za mixážním pultem do hlubin oceánu a vychutnejte si lahodné podmořské melodie. Nechte se chytit do spárů chapadel OCTOSOUND, který Vás bude po celou noc unášet na vlnách house music! Headlinerem tohoto dílu je gruzínský dj ARNII, kterého podpoří rezidentní djs klubu Duplex – Giacomo & Sasha Vee a Tokátko. Cesta do hlubin clubberovy duše začíná už tento pátek ve 22:00! Ponořte se s námi!

✪ARNII (GE)✪

Arnold Atanesyan aka Arnii se narodil v roce 1995 v gruzínském hlavním městě Tbilisi. Je to nový hráč na scéně pražské house music, protože v roce 2013 se přestěhoval do Prahy a začal zde působit jako DJ na studentských akcích. Velice brzy se dostal do povědomí promotérů a dostal pozvání do klubů jako Yes, Chapeau Rouge a Duplex! Arnii se vždy snaží předvést něco, čím by překvapil své publikum. Často vybírá neoposlouchané undergroundové house tracky plné soulful vokálů, které vás donutí na chvíli zapomenout na vše a jen tančit! Jeho hudební výběr nejvíce ovlivnili djs Fatty M, Lumiere, Schwa nebo Alex Nievel. Přijďte se přesvědčit o jeho kvalitách už tento pátek do klubu Duplex!

✪TOKÁTKO (Duplex Prague)✪

Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí v pražském klubu Duplex, se na scéně pohybuje již od roku 2005. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. V srpnu 2013 měl tu možnost poprvé vystoupit na legendárním španělském ostrově Ibiza, kde si zahrál v Grial Clubu a Pacha Hotelu. V květnu 2014 se umístil na druhém místě celosvětové dj soutěže Burn Residency v kategorii Česko/Slovensko.

✪GIACOMO & SASHA VEE (Duplex Prague)✪

Djské duo Giacomo & Sasha Vee společně vystupuje napříč nejlepšími kluby ČR od roku 2012. Jsou rezidentními djs pražského klubu Duplex a také vystupují pravidelně každou středu v rádiové show Duplex Vibes na Dance radiu. V současné době se soustředí také na svojí vlastní hudební produkci. Jejich společným počinem jsou tracky jako Elephant a Touchdown, které se dají zakoupit na beatportu i dalších portálech. Jejich debut Elephant se umístil v top100 progressive house na Traxsource.com!

VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA ✪
➤➤➤ MUŽI 280,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration

REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111
VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče

Facebook event.: https://www.facebook.com/events/459131024223609/