Dnešní vystoupení oblíbené dvojice Chocolate Puma v pražském Epicu, se z důvodu jejich zdravotního stavu, ruší. Jako náhrada přiletí ruská bratrská dvojice Matisse & Sadko. Jak to bude s náhradním vystoupením, či s případným vrácením vstupného? Nejen na tyhle otázky odpovídá prohlášení přímo na události.

Chocolate Puma dnes v klubu EPIC Praha bohužel nevystoupí. Oba členové seskupení dnes ze zdravotních důvodů nemohou přijít.
Samozřejmě máme i dobré zprávy! DNES místo Chocolate Puma vystoupí v klubu Epic dvojice MATTISE & Sadko! Zákazníci se zakoupenými vstupenkami na Chocolate Puma mají dnes od nás vstup GRÁTIS a tyto vstupenky jsou platné i na 9.června, kdy CHOCOLATE PUMA vystoupí v klubu EPIC Praha v náhradním termínu. V případě, že zákazníci nebudou mít zájem o náhradní termín nebo dnešní párty s MATTISE & Sadko jim bude částka vrácena v plném rozsahu, ale tyto vstupenky již na náhradní termín nebudou platné. Informace o vrácení vstupenek na info@epicprague.com

Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale bohužel zdraví neporučíme a jako další bonus dnes snižujeme ceny vstupenky na místě na 250czk & VIP 450czk.
Děkujeme za pochopení, team EPIC