Chocolate Puma – Pilsen Dance Music Festival
Vstupenky: ticketstream.cz

Již 4. ročník Pilsen Dance music festivalu s holandskými Chocolate Puma, se odehraje na jaře roku 2018. Těšit se můžete celkem na 2 stage a mimo zmíněných headlinerů, se také představí holandský DJ ROSH, české hvězdy Manene, Richard Reynolds, TiGi a dalších 12 DJs. Event se odehraje již tradičně v plzeňské Papírně a to 20. dubna ve dvou patrech tohoto industriálního prostoru. Program startuje ve 20:00 a probíhat bude až do ranních hodin. Více info najdete na facebooku pořadatelů JP Entertainmet.

Vstupenky můžete aktuálně zakoupit v síti Ticketstream za 400 czk, případně na místě za 550 czk. Pozor aktuálně je 50% eventu vyprodáno.

Chocolate Puma – jsou v čechách známi hlavně díky skvělé show na Magnetic festivalu, kde vystoupili jako headlineři v 90 minutovém setu. Lidé je zde přivítali obrovskými ovacemi a na sociálních sítích dostávali pochvali za nejlepší set večera. Jde o dvojici Holanďanů, kteří si říkají Dobre a Zki, ve skutečnosti Gaston Steenkist a René ter Horst. Proslavili se i pod aliasem The Good Men. Pochází z Haarlemu nedaleko Amsterdamu a hrají více než 25 let!

Mimochodem, k pochopení rozměru takovéto kariéry stojí za připomenutí, že Gaston a René stojí pod projektem Riva za slavným singlem Dannii Minogue – Who Do You Love Now? S touhle písní se v roce 2001 dostali až na třetí pozici UK Singles Chart. Mimochodem, Dobre sehrál klíčovou úlohu v objevení Laidbacka Lukea! Právě jemu totiž na stole přistála jeho demo nahrávka. Aby se kruh uzavřel, Chocolate Puma vydali s Laidback Lukem v roce 2015 společný singl. V tomtéž roce zremixovali velehit Michaela Calfana jménem Treasured Soul.

www.chocolatepuma.com
www.facebook.com/ChocolatePumaOfficial
www.instagram.com/chocolatepuma/
soundcloud.com/chocolate-puma
www.youtube.com/user/chocolatepumachannel