avant/garde

Mladý a talentovaný producent a DJ Chris Avantgarde dnes založil svůj vlastní label, který se bude jmenovat AVANT/GARDE. Důvod proč o tomto labelu zde píšeme je hlavně díky tomu, že Chris má jasnou vizi jak ho chce řídit. Nejedná se totiž jen o další label v řadě jakých je na světě stovky a tisíce. AVANT/GARDE bude fungovat na bázi free donwloadů a sdílení tracků mezi lidmi pomocí ambasadorů, kterými se můžou stát obyčejní fanoušci taneční hudby jako jsme právě my.

Jak se píše na hlavní webové stránce tohoto vydavatelství: Hudba je pro co žijeme a dýcháme. AVANT/GARDE je další generace vydavatelství. Vydáváme a sdílíme hudbu s rozdílným přístupem. AVANT/GARDE je reprezentován ambasadory po celém světě. Hudebními nadšenci. Naše skladby jsou vydávány zdarma. Vše o co vás žádáme je sdílet to co máte rádi. Sdílejte každý den. Připojte se k hnutí a sdílejte hudbu zítřka.

Každý se může do chodu tohoto labelu zapojit a mezi svými kamarády, známými a dalšími lidmi z celého světa, sdílet co má rád a podpořit tak nadějné a talentované umělce, které má tento label pod svými křídly. A že jich není málo, však posuďte sami: Chris Avantgarde, Aachtone, Corey James, Masson a Maxon. Dobře si tyto jména zapamatujte. Jednou o nich ještě rozhodně uslyšíme.

A co by to byl za start nového labelu, bez pořádného tracku, že? Tím prvním je novinka od samotného tvůrce a to skladba ‚Fuel‘. Velmi energetický a návykový track, který si už získal velké podpory. Každý track, který na AVANT/GARDE vyjde, počínaje Fuelem, bude k dostání v sekci ‚Releases‘ na jejich oficiálním facebookovém profilu. Takže pokud si budete tento track chtít zdarma stáhnout, přesně tam zamíříte příští pondělí 28.7.2014. Níže se můžete poslechnout preview. Pro další info o tomto labelu, nebo o tom jak se stát jeho ambasadorem, navštivte oficiální stránky: http://www.vntgrd.com/