► WoW ◄ 25.4.2014, – Coolest party in Prague!

DUPLEX společně s residenty duem MATAMAR uvádí další díl „nejstylovější“ párty v Praze!

► Masivní WoW dekorace
► Speciální WoW drink,
► Sexy tanečnice a mnohem víc,..

a samozřejmě to nejlepší z progressive a electro house music!

Line-up:
Chris Davies /HU
Matamar
Angry Beats
FreeZee

Chris Davies:
Přestože je teprve dvacetiletým mladíkem, DJ a producent Chris Davies se velmi rychle proslavil v rodném Maďarsku i v zahraničí. Jsou to jeho divoké DJ sety a produkce, které jej činí jedinečným mezi ostatními DJs. Chrisův první track, remix Thunderstruck od ACDC, se stal během pár okamžiků totálním hitem a byl pasován na maďarskou klubovou hymnu. A to vše je teprve začátek.

https://www.facebook.com/chrisdaviesofficial

MATAMAR:
Duo MATAMAR si za dobu své působnosti vytvořilo pevnou pozici na české klubové scéně. Vystoupili ve všech předních klubech v ČR, ale slyšet je bylo i v zahraničí. Jejich radioshow se vysílala na více než 40ti světových stanicích a k jubilejnímu 100.dílu jim
osobně gratuloval sám Ferry Corsten. Slyšet jste je mohli například také na jubilejním 30. díle halové akce Apokalypsa, nebo na hlavní „Ministry of Sound“ stagei The Sun festivalu po boku jmen jako Fedde Le Grand, či projekt Northern Lite. Letos v květnu pak vystoupí na halové akci CITADELA na jednom pódiu se samotným Paul Van Dykem a tento rok je čeká také několik zajímavých hraní v zahraničí, a to například až v daleké Izraeli. V současné době připravují vlastní pořad WOW na SeeJay rádiu a jsou rezidenti vlastní noci v pražském klubu Duplex, na které vystoupili například holanďané Firebeatz. Současně hrají také za deep/tech-houseový projekt DEEP DEER a společně s top českou djane Elite tvoří formaci ELECTRO GANG.

http://www.facebook.com/matamar

PALUBNÍ VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA ✪
➤ MUŽI 280,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 11:30 zdarma / 180,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration

BOARDING TICKETS:
✪ DUPLEX CARD HOLDERS FREE ✪
➤ MEN 280,- CZK
➤➤➤ WOMEN FREE until 11:30 / 180,- CZK later
Duplex card registration: http://m.duplex.cz/en/registration/1