Čekání na trance & progressive festival CityFest Vám také v roce 2019 zkrátí speciální klubová edice s prvotřídním line upem.

V sobotu 9.února 2019 se v pražském klubu Roxy představí holandský DJ Marco V, který se bezesporu řadí mezi legendy trance & progressive scény. Hity jako False Light, Simulated nebo Red Blue Purple nenechají v klidu žádného fanouška taneční hudby.

Druhou hvězdou klubové noci v Roxy je talentovaný DJ a producent Genix, jehož tvorba vychází na labelu Anjunabeats vlastněném hvězdnými Above & Beyond, kteří Genixovu tvorbu hojně využívají ve svých setech.

Třetím členem line-upu je skvělý ReOrder! DJ a producent, jehož hvězda už dávno přesáhla hranice Česka a Slovenska, představí v Roxy své debutové album, které v A State of Trance podpořil samotný Armin Van Buuren!

O support se postará residentní DJ CityFestu a klubu Roxy, Michael C.

Druhá stage bude tentokrát věnována talentovaným mladým umělcům ve složení Dennis Besnij a Rado Van Bee. Věříme, že nám i tentokrát pomůžete legendární klub Roxy vyprodat!

Kombinace unikátního prostoru klubu Roxy Prague a skvělých DJs je zárukou výjimečné klubové párty, na které nesmíš chybět!

Předprodej vstupenek probíhá na www.cityfest.cz/shop nebo v prodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz).
Cena vstupenek bez poplatků sítě je 280Kč na CityFest shopu a 300Kč v síti Ticketportal.
Vstupenky budou k dispozici také na místě za cenu 400Kč.

CITYFEST Club Edition 2019
9.2.2019 – Roxy Praha
Více informací na www.cityfest.cz

Předprodej:
http://www.cityfest.cz/shop
https://www.ticketportal.cz/event/CityFest-2019-club-edition
Facebook: https://www.facebook.com/cityfestpardubice/
Událost: https://www.facebook.com/events/335748647215052/