Nasaďte si masky, Claptone roztančí se svojí magickou show Prahu pod širým nebem! Místem konání bude Křižíkova Fontána na výstavišti v Holešovicích, která pojme až několik tisíc návštěvníků a nabídne úchvatnou podívanou. Čekejte nečekané a zapište si datum 13.8.2021!

Sám o sobě mluví jako o mýtické postavě v zapomenutém světě, kterého stvořila lesní temnota. Jeho hudební kariéra však sahá do roku 2012 a měla poměrně raketový start. Již v roce 2013 vydal track „No Eyes“, který se stal velmi oblíbený u světových DJs a zněl v klubech po celém světě. Kromě toho se zapojil i do produkce jazzového alba Portera, které mu ve Velké Británii přineslo status Gold.

Toho si všimli i světové hudební hvězdy, a tak Claptona začali oslovovat s prosbou o remixy na jejich singly. Mezi nejznámější patří Depeche Mode, New Order, Disclosure, Faithless či Hurts. Mimo jiné hostil i svou vlastní stage na věhlasném Tomorrowlandu, kdy jejich livestream vidělo 4 miliony lidí. Prodejnosti singlů pak několikrát dosáhli statusu číslo jedno na světoznámém portále Beatport. Jeho radioshow Clapcast se pak vysílá ve více jak 70 rádiích po celém světě.

Claptone pochází z Německa a jeho dominantním stylem je house, tech-house a vy se o jeho umění můžete přesvědčit již 13. srpna v Praze.

Vstupenky/Tickets:
smsticket – https://bit.ly/2SILP7I
GoOut – https://bit.ly/36wJBvB

Facebook: https://www.facebook.com/events/919678695554674