Na naší kotlině není klubovky, která by přitahovala dlouhodobě takovou pozornost party-people jako je právě sobotní Climax. Za djským pultem se za tu dobu (několikrát) vystřídali nejlepší čeští djs za podpory zahraničních hostů, mezi které patřili například Antoine Clamaran, Hoxton Whores, Abel Ramos, Justin Robertson, nebo Trevor Rockcliffe. “Když jsme s tim začali v listopadu 1998 nikdy by mě nenapadlo, že se Climax stane nejdéle fungující klubovkou v historii české taneční scény.” popisuje Chris Sadler.

Zahraničním hostem bude u nás dobře známý nizozemský producent a dj Olav Basoski, autor nesmrtelných housových trháků jako ‘Waterman’ nebo ‘New Day’ “Olav reprezentuje přesně ten sound, o který se zde ty roky snažíme. Také díky němu nás časopis Mixmag označil jako – epicentrum zdravé funky house scény” doplňuje Chris Sadler.

Narozeninovou atmosféru doplní v ROXY poprvé představený videomixing pomocí DVJ přehrávačů, který bude mít na starosti VJ Martin. Tato technologie mixování videa naživo přímo do djského setu byla v ČR k vidění pouze jednou, a to na festivale Mácháč.

Climax už je z puberty venku a čekají ho krásná léta veselého funky dospívání. Buďte u toho.