digital love

Po 2 měsících Vám opět přinášíme report z posledního dílu Digital Love, který proběhl ve čtvrtek 12. května 2016. Tak s chutí do toho!

Co jsme si mohli poslechnout za tracky:

KURA – Bounce

Julian Jordan – Pilot

Janieck – Feel The Love

Oliver Heldens feat. Chocolate Puma – Space Sheeps

Co se týče novinek:

Martin Garrix se pochlubil na Instagramu, že bude spolupracovat na tracku s producentem a frontmanem Linkin Park. Skladba ponese název Waiting For Tommorow.

Zpěvačka Kesha se objevila po boku Zedda na festivalu Coachella, kde zazněl jejich společný track True Colors. A nedávno se objevilo na Twitteru foto Zedda s Keshou ve studiu. Třeba to je Zeddův životní hit, uvidíme!

Duo The Chainsmokers mají hit za hitem. Jejich poslední track Don´t Let Me Down, ve kterém zpívala i zpěvačka Daya má veliké úspěchy. Umístil se na 1. místě Billboard Dance Chart po dobu 10 týdnů. A už tento track mixují třeba W&W nebo Zomboy.

CityFest v Pardubicích se chystá už na 25. června 2016. Můžeme se těšit na Firebeatz, Above Beyond, Julian Jordan a další. Vstupenky můžete zakoupit v síti TicketPortal.

Jaké byli reportáže + interview:

1.Reportáž z brněnského PRIGLU, který se uskutečnil 7. května 2016. Na lodi probíhala párty We Love The Boat.

DL si tuto párty velice užily, především propagovaly jejich nový Digital Love energy drink. Všech kterých se Bláža zeptala, tak s ním byli velice spokojeni. Lidem se nejvíce líbila hudba, lidi, atmosféra a prostředí.

Měli rozhovor i s hlavním organizátorem Honzou. Trochu si ho vyzpovídali. Dozvěděli jsme se, že je s touto akcí velice spokojen a příští We Love The Boat párty bude v červenci. Na tu se chystá light projekt.

2.Adam Beyer, který je švédský producent a má vybroušené Djs sety. Díky němu se globální techno scéna neustále posouvá dopředu. Dne 7. května 2016 vystoupil v legendárním klubu Roxy.

Dj a reportér Javo nám ho vyzpovídal. Dozvěděli jsme se o něm že, má nejraději peníze, DJing, sex a léto.

Jaké bylo TOP 05 a kdopak ho představoval:

Tentokrát vybíral svých TOP 05 Dj Lafayette, zde si je představíme:

1.Sander van Doorn-Cuba Libre

2.Nari & Milani, Cristian Marchi-The Creeps 2016

3.Jonas Blue-Fast Car

4.Oliver Heldens feat. Chocolate Puma-Space Sheeps

5.Janieck-Feel The Love

Zdroj:Facebook, Ocko.tv