crazibiza fashion

Poprvé se na hudební scéně objevili v roce 2012, ale za tak krátkou dobu už mají na svém kontě již více než 150 tracků a remixů pod těmi největšími značkami jako Pacha, Ministry of Sound nebo Hed Kandi. Největší prodejce hudby Beatport označil Crazibizu jako nejlepší remixéry roku 2012 a jako 4. nejlepšího house producenta roku 2014. Crazibiza vlastní také uznávané vydavatelství PornoStar Records, na kterém bylo vydáno již více jak 250 tracků. Za svou kariéru již remixovali takové hvězdy světové hudby jako Icona Pop, Axwell, Deadmau5, Adele, Akon, Beyoncé, Wamdue Project, Barbara Tucker, a mnoho dalších.

Jejich týdenní rozhlasový pořad na Music FM 89,5 dosahuje více než 300 000 posluchačů každý čtvrtek! Kromě práce ve studiu, patří Crazibiza také k velmi vytíženým DJům. Jejich cestovní plán zahrnuje více jak 150 termínů po celém světě od Evropy, přes Nový Zéland, Austrálii, Čínu, Hongkong, Japonsko, Korea, Rusko, Dubai, Mexiko, Argentinu, Kolumbie a poslední dobou USA! Crazibiza také patří k rezidentním DJs v klubu Space na Ibize.

My Vám teď přinášíme záznam jejich vystoupení v klubu The End Up, které se nachází v San Franciscu. Vy si jejich jedinečný sound pak můžete vychutnat již tento pátek v klubu Fashion v Praze, kde se představí na unikátní F-Night.

FB událost: https://www.facebook.com/events/441767912693197/

¨