19. narozeniny Aneri
Moravský Krumlov
16.2.2018 – pátek
DJs: CURBI, Manene, TiGi, Sedliv, Jay-D
Facebook:
https://www.facebook.com/events/1972218456380562/
Start – 20:00. hodin

Klub Aneri v Moravském Krumlově je jedním z nejúspěšnějších a nejdéle sloužících klubů na Moravě a na oslavu 19. si pro své fanoušky nachystal opravdu pořádný dárek. Headlinerem této párty totiž bude anglický mistr future housu Curbi, který pravidelně vydává své singly prestižním vydavatelství Spininn Records a jehož hymny Bruh, 051, Rubber, nebo Triple Six zná každý fanoušek taneční hudby. O hutný support se pak postará česká špička ve složení Manene, TiGi, Sedliv a rezident Jay-D.

Curbi není pro tuzemské návštěvníky žádnou záhadou, vždyť se tady představil na těch největších eventech jako Magnetic či Mácháč festival. Kromě toho vystupoval i v SaSaZu a češi mají slabost i pro jeho energické skladby, které obsahují hutnou dávku elektro prvků. Sám Toby (jak zní jeho občanské jméno) se poměrně rychle vyšvihl mezi světovou elitu a jeho releasev sedmnácti spatřil světlo na populárním labelu Spinnin Records, s kterým má do dnes podepsanou smlouvu. Průlomovým hitem se bezesporu stal singl Discharge, který vyšel před dvěma lety a na youtube má několik milionů zhlédnutí. Tím to ale rozhodně neskončilo. Jeho další věc, která byla spoluprací s Foxem Stevensonem – Hoohah, se rovněž zapsala mezi milionové poslechy a otevřela Curbimu nové dveře.

Díky nim se mohl podívat na prestižní festivaly, akce, ale i klubů, kde chce vystupovat každý 19letý kluk v jeho věku a my jsme rádi, že zrovna on bude, tak trochu symbolicky, hlavním hostem 19. narozenin Aneri.

Vstupné:
200,- Kč (20:00 – 21:00)
230,- Kč (21:00 – 22:00)
260,- Kč (po 22:00)