Po delší pauze se znovu setkáváme u detailního souhrnu jednoho z dílů pořadu Digital Love, který se vysílá každý čtvrtek na stanici Óčko od 18:00.

Musím říci, že aktuální díl se mi velmi líbil jak po stránce výběru hudby, rozhovorů s interprety či TOP 5, tak výběrem novinek. Ačkoli není snadné se pokažé zavděčit všem, tak poslední vydání dokázalo kombinovat tolik různých žánrů, že se to muselo líbit každému. Co jsme tedy mohli vidět a slyšet?

Jaké tracky jsme si poslechli

Marshmello – FLY

Armin van Buuren feat. James Newman – Therapy

Mairee – Sunshine

Fedde Le Grand – Monsta

Aktuální news

Slovenský zimní stadion v Prievidzi se otřese v základech. Na Slovensko přijíždí světový král High Minimal Boris Brejcha. Podpoří ho 12 slovenských DJs a ani Digital Love nebude chybět.

18. května se vidíme na Moonlight.

Hudební génius Eric Prydz už mnoho let ohromuje davy milovníků jeho jedinečné produkce pod různými aliasy. Nyní teasuje fanoušky na nové EP se 4 tracky pod svým nickem Pryda. Nemůžeme se dočkat.

Can Josesef Agency nám do Česka přiveze jednu z největších hvězd aktuálního hudebního nebe. Producent KSHMR (Kašmír) představí svou speciální live show na open airu v Dubňanech a to 17. srpna. Ani Digital Love si tuhle akci rozhodně nenechá ujít.

Poslední album vydal před 3 lety, a teď se konečně dočkáme dalšího. Osmé studiové album nám v kariéře nám naservíruje legendární producent melodického techna Paul Kalkbrenner. Výjde již 18. května.

Rozhovor s Dj Mairee ve Slovensku – akce Mairee Only Festival

Co zajímého jsme se dozvěděli?

Párty si užíval a měl z ní velmi dobrý pocit. Především nám vysvětlil, proč hlavním headlinerem celé akce byl právě Fedde Le Grand. Dle jeho slov, je to legenda elektronické hudby, a je strašně rád, že dorazil. Samotný Mairee se pak chce snažit ještě více oživit slovenskou scénu.

Rozhovor s Fedde Le Grandem

Pověděl nám o svém novém tracku You Got Me Running, který vyšel na začátku dubna. Track vznikl tak, že Fedde procházel nějaké staré skladby a našel něco, co se mu vážně líbilo. Zároveň si vzpomněl na svého kamaráda, který dělá skvělé vokály a nechal ho singl nazpívat. Nejprve tedy vznikl break down, ale poté nemohl vymyslet pořádný drop se kterým by byl spokojen. Nyní v již hotové verzi, je to trochu funky a trochu bass house.

Ohledně jeho Darklight Sessions jsme se dozvěděli, že bude mít třísté vydání. A právě na tuto jubilejní epizodu plánuje nějakého speciálního hosta. Kromě toho svůj set namíchá v „high speed mixu“.

Co je velmi obviduhovné, Fedde se spojil s DJ Magem kvůli charitě! Prozradil nám, že se snaží každý rok udělat alespoň jednou něco pro charitu, a letos je to tohle, a Freedom day v Holandsku. Rád vrací lidem podporu, kteoru se mu od nich dostává.. Tohle mu přišlo jako dobrá příležitost. Celkem udělal tři tracky, které jsou volně ke stažení, a doufá že se to bude lidem líbit (psali jsme zde).

TOP 5 od dua Angry Beats

1. Avicii – Levels

2. Swedish House Mafia – Save The World

3. Timmy Trumpet feat. MAKJ – Party Till We Die

4. The Chainsmokers feat.Drew Love – Somebody

5. Calvin Harris feat. Dua Lipa – One Kiss

Na konec pár fotek z Mairee Only Festival: