digital-love-3

Měsíc nám uběhl od speciálního dílu Digital Love, který se vysílal na TV stanici Óčko, a netrvalo dlouho a Bláža si pro nás připravila druhý speciální díl. Pro EDM nadšence přinášíme detailní popis téhle epizody Digital Love a vy tak máte jedinečnou příležitost si přečíst, co jsme v něm mohli všechno shlédnout.

Jaké tracky jsme si mohli poslechnout?

Stejně jako u předešlého dílu vybírali ty nejlepší tracky čeští DJs.

Sedliv: Deadmau5 & Rob Swire – Ghosts N Stuff

DJ Sukowach: Switch2smile feat. Sukowach – Frozen

DJ nFix & Candice: Headhunterz & Skytech – Kundalini

Novinky od naší Bláži.

Přepadený Guetta

David Guetta měl ve svém sídle na Ibize nečekanou návštěvu. S nožem v ruce jeho dům navštívil polský občan a poté, co si ho všiml Davidův služebník, dal se na útěk. Později byl zatčen v klubu. Davide, chce to lepší ochranku!

Časopis Forbes zveřejnil žebříček nejvíc inkasujících EDM DJs světa a zase zvítězil Calvin Harris se svými 63 miliony dolarů za rok, na druhém místě je Tiësto, který letos vydělal víc než Guetta a tím ho odsunul hned za sebe na 3. místo.

Chainsmokers nový track

Duo z New Yourku The Chainsmokers letos nezahálí! Po Roses a Don’t Let Me Down jim nedávno vyšel track Closer, který má již 55 mil. shlédnutí na YT. A boří žebříčky hitparád!

Olympiáda Kygo

Za opravdu nejvíc lukrativní místo, kde si DJ může zahrát, se považuje Tomorrowland v Belgii či Madison Square Garden v New Yorku, ale Olympiádu má na svém prestižním listu GIGS jen Tiësto a Fatboy Slim – a nyní ji má i Kygo. Právě ten si zahrál v Riu na závěrečném ceremoniálu. Kygo, gratulace!

Z jakých festivalů byly tentokrát reportáže a také interview?

Vůbec první festival, na kterém měl Digital Love svou vlastní stage, byl plzeňský Bolevák. Na kterém nesměl chybět ani DJ Kosta Radman, kterého si redaktor Javo nenechal ujít a pořádně ho vyzpovídal.

Javo se ho především ptal na to, jak se mu na festivalu líbí, a Radman pěje samou chválu. Hodně lidí přišlo především kvůli němu. Nesměl chybět ani oblíbený testík, kde má DJ na výběr jednu z dvou nabízených možností. A jak na tom byl Kosta? Jednoznačně u něho zvítěžily peníze, producent, klub, akorát se spánkem a sexem to bylo na stejno 🙂

Jak již všichni správní fanoušci EDM ví, v srpnu proběhl 4. ročník AIR FESTIVALu v Hradci Králové. Reportérka Bláža tu samozřejmě nesměla chybět a při té příležitosti nám vyzpovídala Martina Garrixe i Dona Diabla. I když v tomto prázdninovém díle byly jenom první části a ty zbylé proběhly až v záříjovém díle, my vám přinášíme přímo kompletní rozhovory!

Exkluzivní rozhovor s Martinem Garrixem!

Martin byl velice výřečný a dozvěděli jsme se od něho mnoho velice zajímavých informací. Řeč byla především o samotné přípravě na AIR FESTIVAL, že byl trochu nervózní, ale těšil se na to, že se znovu podívá do České republiky. Co se týče novinek, tak měl vydat track In The Name of Love společně s Bebe Rexhou (vyšel 23.8.2016). Přes léto vystoupoval na velikých festivalech a byl z toho věčného cestování unavený, ale i přes to všechno vystoupil na AIR FESTIVALu. A na závěr reportérku Blážu roztomile objal 🙂

Exkluzivní rozhovor s Donem Diablem!

Don byl na tom se svou výřečností podobně jako Martin. Prozradil nám, že jeho spolupráce na tracku se Stevem Aokim What We Started byla skvělá – užili si velikou srandu již při samotném natáčení. Dozvěděli jsme se, že Diablo se chystá vydat minialbum, pouze s 5 tracky, kde na nás bude čekat úplně jiná a nová hudba. Zvláště méně taneční věci. Jeden track bude dokonce jím samotným nazpívaný. Dále chystrá hodně věcí na svém labelu, nový merch a další.

Na závěr proběhla reportáž z Macháč festivalu!

Tradičním zakončením léta je pro všechny fanoušky EDM jednoznačně festival MACHÁČ. Ani na něm naše Bláža nesměla chybět a točit pro nás celé dny 2 exkluzivní reportáž.

Na tomto festivalu jsme mohli vidět například DVBBS či Olivera Heldense, Sick Individuals či Ferrecka Dawna. A koho zajímají exkluzivní rozhovory se Sick Individuals či Ferreckem Dawnem, může se na ně podívat na oficiálním YouTube kanálu Digital Love.

Zdroje: Facebook, Očko, YouTube.