Hned dva oficiální mejdany pod hlavičkou housemagazine.cz se uskuteční tento víkend. Ten první vypukne v pátek v populárním klubu Luxor, který se nachází v pártyměstě Česká Lípa. Kromě naše rezidenta TiGiho se představí i místní Mike Shiky. Druhou zastávkou je pak oblíbený klub Xplode v Lounech, kde TiGiho podpoří Luke PM.

Pátek – Luxor, Česká Lípa: https://www.facebook.com/events/1074405722680308/
Sobota – Xplode, Louny: https://www.facebook.com/events/1065669453531036/

hmnight-cover-luxor-new

housemagazine night with TiGi
4.11.2016 – pátek
Luxor – Česká Lípa
DJs: DJ TiGi, Dj Mike ShiKy

Začátek listopadu bude v Luxoru ve znamení populárního serveru o taneční hudbě portálu housemagazine.cz, jehož rezident – TiGi zavítá po několika měsících zpět do našeho klubu. Za mixážním pultem jej doplní náš rezident Mike Shiky.

hmnight-cover-louny

5.11.2016 – sobota
Xplode – louny
DJs: TiGi, Luke PM

Začátek listopadu bude v klubu Xplode velmi rušno, protože přijede rezident pražského Retro Music Hall a serveru housemagazine.cz – DJ TiGi, kterého doplní borec Luke PM.

TiGi je rezidentní DJ pražského klubu Retro Music Hall a vyhlášeného hudebního portálu housemagazine.cz, který zároveň i vede. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Mácháč a Creamfields či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric.

V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše v hned několika různých pořadech. Aktuálně provozuje svůj vlastní podcast, vydal společný singl s Nickem Hardinem „Pure“, který zazněl ve čtyřech českých rádiích (včetně Evropy 2), a po 10 letech za mixážním pultem je stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu.

Své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš!