animals

Po neuvěřitelném Vánočním festivalu, který se odehrál na sváteční datum 26.12. a čítal obrovských 600 zdivočelých zvířat, přijíždí Animals 1.7.2016 zase do Diskorai, aby opět rozpoutali nevídanou a neokoukanou festivalovou show, která posouvá hranice hudebních performací a klubových show. Oslav s námi začátek léta na největším festivalu na Praze-Západ!

FB událost: https://www.facebook.com/events/998536353555301/

Djs, promotéři, hudebníci, tanečnice, performéři svolávají všechny lidi bez rozdílu pleti a vyznání a názorů z blízkého i dalekého okolí, aby se stali součástí tohoto vyletněného festivalového zážitku zítřka a probudili v sobě dřímající šelmu! Opět společně otevřeme kroniku klubu a přeneseme se zpět v čase do dní, kdy Diskorai překypoval obrovskou masivní energií a vytvoříme divokou atmosféru, která předčí i přední Pražské Music Haly a Venues.

Promotéři Animals pečlivě a tvrdě pracovali na výběru osazení, volbě umělců a ztvárnění festivalu a rozhodli se díky obrovskému ohlasu zdvojnásobit rozpočty akce. Animals festival se tak stává jednou z nejdražších a nejvíce navštěvovaných akcí v historii celého Diskorai.

Jak řekl jeden z promotérů Animals:
„Je mi jedno kolik to stojí. Chci vidět jak těm zvířatům z očí srčí plameny euforie a šílenství, které sahají až vysoko k nám na stage.“

Již 1.7.2016 Diskorai Tuchoměřice a celé okolí na jednom místě a spolu s tím fantastická halová festivalová atmosféra doprovázená obrovským Djským lineupem nejrůznějších elektronických hudebních stylů a živým vystoupením talentovaných umělců a performérů.
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

••• Na co všechno se můžeš těšit? •••
► 6 DJS nejrůznějších hudebních stylů(EDM, hip hop, trap)
► Živé vystoupení saxofonisty (Saxokid)
► Živé vystoupení bubeníka (Zdeněk Puchmeltr jr.)
► Moderátor
► Pravý „Black“ MC (Justice Kofi)
► Posílený festivalový soundsystem (až 10kw)
► Cryogen Show
► Twerk tanečnice
► Fotoreport a Videoreport
► PyroShow
► Dárky ze stage
► Extra výzdoba

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Celý tenhle zvěřinec plný alkoholového opojení, krásných žen a gentlemanů budou doprovázet ti nejlepší DJ’s, kteří ti naservírují takovou show, kterou nezažiješ ani v pražských klubech.