Nejlepší taneční rádio v České republice DANCE RADIO spustilo nedávno novou ranní show! Každý všední den mezi 6tou až 9tou hodinou ráno můžete za mikrofonem slyšet Microsleepera vlastním jménem Ondru Zehnala. V rámci ranní show se můžete těšit na aktuální informace ze světa taneční scény, informace z metropolem, soutěže o lupeny na prestižní klubovky, ale i halové akce ad. Microsleeper se často objevuje taky za mixážním pultem po celé ČR.
V Praze jej můžete vidět například v ZanziBaru na Anglické ulici, kde každý čtvrtek hraje na lounge akci Soul of House. Mezi další místa patří pardubické EmBarGo, pražský Space, Nová Dolská ve Špindlerově Mlýně ad. V minulosti jste jej mohli slyšet například v B2B setu s Jean Lucem na Transmission pre-party, legendární Christmas Party v Pardubicích, SázavaFestu nebo Summer City Festu v Plzni, tour Summer Extension s Michaelem C a Jean Lucem, ToGear tour s Kazmou ad. Microsleeper se tak přidal k  moderátorským stálicím Dance radia, mezi které patří Chris Sadler (Climax), DD Loko a Pe:Te (BreakPoint), Milan Kroužil(Clubmix), Lucka Bechynková(Woman show) , DJ Tess Party Break) nebo Katie (Drive).
Dance radio můžete na území Prahy ladit na frekvencích 89 a 102,9 FM. k dispozici internetové vysílání na adrese www.danceradio.cz nebo aplikace pro ios nebo chytré telefony s operačním systémem Android.
www.facebook.com/djmicrosleeper
www.facebook.com/ondrazehnal
www.instagram.com/microsleeperakaondrazehnal
www.danceradio.cz
www.facebook.com/danceradiocz
www.instagram.com/danceradiocz