Pražské taneční rádio, které se řadí mezi to nejlepší co český éter nabízí, teď přišlo se zajímavými novinkami. Do svého vysílání nasadilo hned dvě housové novinky od zvučných jmen, které moc dobře známe. Dyro, R3hab a Nicky Romero, to je panečku sestavičky. A jelikož se nám jejich nové kousky velice líbí, tak si je pojďme jednotlivě představit.

Dyro feat Radbound – You Gotta Know
Holandsko má další hvězdu. Dyro zaznamenal nejvyšší vstup do ankety Dj Mag top 100, a to rovnou na 30. místo. Jednadvacetiletý producent o sobě dal vědět trackem „Never Say Goodbye“ na kterém spolupracoval s Hardwellem a znamenal pro něj skutečný průlom. Před třemi lety, když začínal zaslal svoje práce mimo jiné právě Hardwellovi. Vydal své první EP a už tehdy se dočkal obrovského supportu. Jeho novinkový track okupuje první desítku na Beatportu. Má za sebou tour s Bassjeckers a zaznamenal mnoho úspěchů i v Severní Americe. Hardwell o něm tvrdí, že máme tu čest s jedním s nejlepších djů budoucnosti.

R3hab & Lucky Date – Rip It Up (Nicky Romero Edit)
Track Revolution stále bourá taneční parkety po celé Evropě a R3hab je tu s další progresivní novinkou. Fadil El Ghoul (*1986), známější pod uměleckým jménem R3hab je dalším zástupcem holandské scény. Má za sebou mnoho ocenění včetně IDMA Best Breakthrought Artist Award. Počátky jeho kariéry sahají do roku 2008. I pro něj bylo zásadní setkání s Hardwellem. Zasloužil se také o mnoho remixů pro komerční interprety jako jsou Lady Gaga, Madonna, Jennifer Lopez, Calvin Harris a mnoho dalších. Velkou část světa stihl projet se svými sety a i o R3habovi se mluví jako o velkém talentu. Temnější nádech jeho novinkovému tracku dal Nicky Romero, jehož zvukový rukopis nelze neslyšet.