Camp festival v Dubňanech začíná nabírat na obrátkách a potvrzuje jedno velké jméno za druhým. Po již oznámeném headlinerovi Alanu Walkerovi, Brooksovi, Mike Williamsovi, se na jih moravy podívá i oblíbený holanďan Dannic!

Daan Romers pochází z nizozemské Bredy, která je rodným městem Tiësta, Funkermana nebo Hardwella. Kariéra talentovaného producenta a mistra mash-upů odstartovala v roce 2009, kdy Dannic zvítězil v contestu Dancetour a dostal příležitost si zahrát před desetitisícovým publikem.

Dannicova kariéra nabrala na obrátkách s první sólovou skladbou. Na track “Doster” přicházely pozitivní ohlasy ze všech stran a také od největších hvězd taneční muziky. Mezi ně patřil například Nicky Romero, Hardwell nebo dvojice Nari & Milani. Velké cti se Dannicovi dostalo, když se z jeho tracku stala oficiální hymna nizozemského Riverside festivalu.

Daan se později vytasil s další skladbou “Pipeline”, kterou velmi podporoval i samotný Tiësto. Nizozemský talent nejdříve spolupracoval se společnostmi CR2 a Black Hole Recordings, než zaujal větší společnosti. Mezi ty můžeme zařadit Ultra nebo Armada Music.

V posledních letech byl pak známý díky své spolupráci se svým kamarádem Hardwellem, který jej protlačil na svém labelu Revealed. Dannic se však ve světě těšil takové popularitě, že si dovolil založit vlastní label s názvem FONK. Jeho síla spočívá v promyšlených setech, live mashupech, a především je to velký sympaťák. Vy se na něj můžete těšit již 19. – 20. července v Dubňanech.

✅ 2 DAYS TICKETS (2-denní) – STANDARD ✅:

tickets🎫 : https://bit.ly/2Tdqgr1

I. phase 990 CZK ❌SOLD OUT❌ (vyprodáno)
II. phase 1.190 CZK (50% Sold out)
III. phase 1.390CZK
IV. phase 1.490CZK

Bonus phase – Valentine ❌SOLD OUT❌ (vyprodáno)

POČET TICKETŮ BUDE OMEZEN !!
1-DENNÍ LÍSTKY -brzy /1DAY TICKET – Coming soon!
___________________________________________________
✅ 2 DAYS TICKETS (2-denní) – GOLDEN VIP✅

tickets🎫 : https://bit.ly/2Tdqgr1

I.phase 2.490CZK
II.phase 2.690CZK

🔹GOLDEN VIP – 2-denní obsahuje 🔹:
400 CZK/16 € konzumace na alko/nealko v ceně vstupenky – u vstupu vyžadujte žetony (1žeton = 50 CZK = 2 €), samostatný zastřešený VIP prostor u stage s VIP barem + posezení (přímý výhled na stage), přednostní vstup do areálu (zrychlený VIP koridor), volný pohyb po celém veřejném prostoru akce, samostatné pevné toalety + pevné sprchy zdarma. NEVYUŽITÉ ŽETONY NEJDOU SMĚNIT ZA PENÍZE!

1-DENNÍ VIP LÍSTKY – brzy /1-DAY VIP – Coming soon!
___________________________________________________
✅ PARKING ✅ : 100CZK per CAR
___________________________________________________
✅ CAMPING/ TENTs ✅ :
200 CZK per person / 200 CZK za 1 osobu
Tickets🎫: https://bit.ly/2Tdqgr1 (stanové městečko)

Popis: Stanové městečko necelých 100m od Festivalu – pohyb mezi festivalem a stanovym městečkem bude neomezen , wc + sprchy budou k dispozici, jídlo a pití na místě bude k zakoupení, stan pouze vlastní (nezajišťuje pořadatel). Cena 200,-Kč je celofestivalová za 1 osobu. TOHLE NENÍ VSTUPENKA NA FESTIVAL !

250,- / person (door)// 250,-za 1 osobu na místě