Kdo by ho neznal? David Guetta je bezpochyby jednou z největších legend na taneční scéně a rozhodně jeho hvězda nehodlá pohasínat. Za mixážním pultem stojí už neuvěřitelných 40 let a množství vydaných tracků by člověk bez internetu neměl šanci ani spočítat. Oblibu si umělec získal i u rádiových posluchačů, kde jeho největší hity jako „One Love„, „Sexy Bitch!“ a „When Love Takes Over“ dominovaly největším hitparádám po celém světě a nasbíraly několik ocenění.

Jedním z takových hitů byla i skladba „Titanium„, která byla vydána už v roce 2011 jako součást tehdy nového alba „Nothing But The Beat„. A nyní tento skoro 8 let starý skvost nasbíral na portálu Youtube neskutečnou miliardu zhlédnutí a stal se tak Guettovou nejhranější skladbou všech dob. Vokál zde doplnila talentovaná zpěvačka Sia a později se skladba dočkala i obrovského remixu od Alessa, který je i nyní stále oblíbenou festivalovou hitovkou.

Zajímavost: David Guetta začal mixovat své první vinyly ve 13 letech a už v 17 se stal rezidentním DJem pařížského klubu Broad. Během své kariéry se objevil i jako tvář reklamní kampaně pro kosmetickou firmu L’Oréal a 14. června 2007 se stal prvním DJem, který si zahrál živý set na palubě letadla na lince z Paříže na Ibizu.

Zdroj: youtube.com, wikipedia.org