Asi každý návštěvník naší webové stránky zná legendární singl Titanium, který dal dohromady David Guetta se zpěvačkou SIA. Legendární vokál zní na akcích ještě dnes, a proto, když David oznámil, že s ním chystá novou kolaboraci, tak fanoušci byli nadšeni. Novinky se jmenuje „Let’s Love“ a hudebně se jedná o lehké retro, které připomíná známý singl Blinding Light od Weeknda. Vokál v podobě Sii je znovu fantastický a dává celému singlu hitový rozměr.

To ale nebyla jediná věc, na kterou mohl být francouzský DJ a producent v poslední době pyšný. Aktuálně totiž dostal hned dva zápisy do Guinnessovy knihy rekordů, a to díky jeho dvěma livestreamům, které uspořádal k příležitosti výběru peněz k boji proti Covidu, když se během nich vybralo více jak 1,5 miliónů dolarů. Jeho první zápis je za DJ live stream, který sledovalo nejvíce diváků v historii facebooku (necelých 23 miliónů zhlédnutí, na všech platformách více jak 50 miliónů).

Druhá zápis si pak připsal znovu díky facebooku, když obdržel potvrzení o největším počtu followers na facebook fanpage DJe, kde má více jak 50 miliónů fans. Mimochodem, i na twitteru ho sleduje více jak 20 miliónů lidí.

Tak Davidovi gratulujeme a snad se vše brzy vrátí do normálu a uvidíme ho někde vystupovat.