Můžete si o něm myslet co chcete, nadávat na něj nebo ho urážet na sociálních sítích, ale faktem zůstává, že i přes velkou základnu „haters“ zůstává David Guetta jedním z nejoblíbenějších DJů naší generace.

Dalším důkazem je jeho již druhý livestream, během kterého se vybíraly peníze na boj proti Covid 19 a David z něho znovu udělal velkou parádu. Jen připomeňme, že ten první byl vysílán z Miami a kromě několika miliónů zhlédnutí se během jeho vysílání vybralo téměř 600 tisíc dolarů. Ten druhý měl více jak dvě hodiny a streamovalo se v New Yorku, kde na účtu naskočila částka téměř půl milionu dolarů. Lidé však své příspěvky nezastavili, ale naopak dotlačili počítadlo k částce 750 tisíc dolarů.

David tak během dvou živých DJských vystoupení vybral více jak milion dolarů a skrze aplikaci zoom se k němu připojovaly všechny různé celebrity z řad herců, zpěváků, DJů, tanečníků, influencerů a mnoho dalších. Zásah byl opravdu neuvěřitelný. Což bylo vidět i na číslech, kde lítají miliónová views.

„Děkuji všem, kteří se připojili k mému živému vysílání, bylo to opravdu speciální,“ řekl David druhý den.

Guetta ve svém věku stále táhne a nyní to dokázal využít ve prospěch dobré věci. Všechna čest a palec nahoru.