deadmau5

Pokud naše stránky navštěvujete pravidelně, tak jste určitě postřehli, že Joel Zimmerman aka Deadmau5 chystá nové album. Už dříve jsme zde psali, že se má jednat o dvou plackové LP s 25 skladbami, které měl Joel hotové už na konci ledna a jen čekal na vhodnou dobu, kdy jej vydá. Což dle jeho dřívějších slov, mělo být někdy touhle dobou. Nicméně, nyní už víme, že se tak nestalo a asi jen tak v brzké době nestane.

Deadmau5 prozradil, že vydání se protáhne, ale ujišťuje všechny své fanoušky, že čekání se určitě vyplatí. Co je více důležitější, tak na svém twitteru napsal, že: „Je to vůbec moje první album, které jako album můžu nazvat.“ Podle jeho slov, ho dal dohromady jako album a ne jako kompilaci. Už dříve se Deadmau5 zmínil v tom smyslu, že album je hotové, ale nejdříve si musí projít veškerou PR mašinérií, kterou si pro něj label Astralwerks, na kterém vyjde, připravil.

Aby jste si to čekání zkrátily a zpříjemnily, tak se u nás můžete podívat na dva díly Coffee Run, které Deadmau5 natočil v Miami při příležitosti Winter Music Conference a na které si, pozval velice zajímavé hosty. V prvním videu můžete vidět Laidback Luka a ve druhém Erica Prydze. Oba dva díly stojí za shlédnutí. Nudit se ani u jednoho určitě nebudete. Jakmile získáme další info ohledně Joelova alba, tak vám dáme vědět. Zůstaňte s námi.