Trvalo to dlouhých osm let. Ale jak se zdá, čekání se konečně blíží ke svému konci. Ali Shirazinia a Sharam Tayebi nebo-li Dubfire a Sharam, se pravděpodobně poprvé od roku 2006 objeví bok po boku jako Deep Dish na Ultra Music Festivalu. Ten se koná na konci března v americkém Miami. Jako úderem blesku se oznámení, že se kolem Deep Dish něco děje, objevilo na jejich nově aktualizované facebookové stránce a zároveň na nově spuštěném twittrovém účtu.

K tomu se na jejich webových stránkách www.deepdish.com objevilo nové logo, jsou zde play a stop tlačítko, skrz které si můžete pustit, pravděpodobně preview jejich nového tracku a hlavně zde běží odpočítávání. To by se mělo zastavit za nějakých 70 dnů, což přesně vychází na první víkend Ultra festivalu. Nicméně, tohle jejich vystoupení ještě nebylo oficiálně potvrzeno, takže to berte s rezervou. Ale načasování, je více jak perfektní než aby to byla náhoda.

Deep Dish mají na svědomí nespočet vlastních singlů ale také pracovali na několika remixech na největší popové hvězdy jako Madonna, Janet Jackson, Cher nebo Gabrielle. Ve své největší slávě, tedy na přelomu milénia a až do roku 2006, patřily mez největší hvězdy housové a progressivní hudby. Bez obav je můžeme označit za ekvivalent Swedish House Mafia. Pokud byste náhodou o Deep Dish v životě neslyšeli (což pochybujeme), přikládáme videoklip jejich největšího hitu ‚Say Hello‘.

https://www.facebook.com/deepdish

https://twitter.com/deepdishmusic