balaton see you

Desátý Balaton Sound, organizovaný u jezera Balaton v Maďarsku, uzavřel svůj poslední ročník s celkovým počtem 157 tisíc návštěvníků, čímž překonal všechny dosavadní rekordy ve své historii. Sobota byla zcela vyprodána a i ostatní dny této ohromné plážové párty k tomu neměly daleko.

V roce 2016 přivítal Balaton Sound o 12.000 návštěvníků víc než loni. To je fakt, který jasně dokazuje, že plážová atmosféra v kombinaci se skvělou hudbou je pořád lákadlem pro lidi z celého světa. Návštěvníci přijeli celkem ze 63 zemí, což je také nový rekord a poukazuje na mezinárodní potenciál události. Na Balaton Sound zamířila téměř tisícovka fanoušků z České republiky a v areálu s denní kapacitou čtyřiceti tisíc byli k nepřehlédnutí.

Desátý Balaton Sound slavil narozeniny každý den svého konání. Návštěvníci si mohli odnést domů trička z T-shirt děla na hlavním pódiu a víc než 10.000 návštěvníků si tady udělalo památečnou selfie. Párty pořádané na lodi v odpoledních hodinách se těšily obrovské oblibě – a co by to bylo za narozeninovou párty bez svíček, ohňostrojů a konfet.

Mnoho festivalů se ve světě pořádá v blízkosti vody, ale už je podstatně míň těch, které se realizují na vodě. Balaton Sound měl 2000 metrů čtverečních přímo na jezeře a tahle atmosféra návštěvníky neustále přitahuje. Plážovou atmosféru měl pískem pokrytý Jana Pier Stage, stejně jako nové Akvárium Beach, zatímco nový Heineken Beach s gigantickou pyramidou postavenou na vodě byl jeden z poutačů akce.

Letos mělo také svůj debut ruské kolo (vysoké 35 metrů), což umožnilo návštěvníkům nezaměnitelný pohled na jezero i celé prostředí Balaton Soundu.

PŘÍŠTÍ ROK SE BUDE BALATON SOUND KONAT NA STEJNÉM MÍSTĚ, V NÁDHERNÉM ZAMÁRDI MEZI 28. ČERVNEM – 2. ČERVENCEM 2017

Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz