Belgičtí bratři Dimitri Thivaios & Michael Thivaios, lépe známí jako Dimitri Vegas & Like Mike, vzali svět elektronické hudby útokem a aktuálně se drží na šesté pozici DJ Magu. Jen za letošek vyprodukovali 5 hitů, které se vždy umístili na první příčce prodejnosti serveru Beatport. Na facebooku mají neuvěřitelné 2 miliony fanoušků, vydávají pravidelnou radio show pod názvem „Smash The House“ a jejich sólo vystoupení v hale pro 20 tis. lidí se vyprodalo během 24 hodin. Svět taneční hudby jim leží u nohou a my přinášíme deset zajímavých faktů, které jste možná ani nevěděli.

1. Party life mají v rodině. Jejich prarodiče je sledovali z první řady na festivalu Tomorrowland 2012.

2. Velký zlom přišel v roce 2009, když jejich debutový remix “Work That Body” upoutal pozornost Axwella. Ten je okamžitě pověřil výrobou dalšího remixu, a to sice „Abel Ramos – Rotterdam City Of Love“.3. Dimitri Vegas se jako teenager přestěhoval na Ibizu a začel dělat DJe v jednom místním hotelu.

4. Like Mike začínal jako producent Hip Hopu.

5. Mají vlastní Tomorrowland komiks, který napsal Paul Jenkins. Ten dělal několik dílů Spidermana.

6. Dimitri Vegas je velkým fanouškem komiksů. Dokonce jich má několik předplacených. „Myslí si, že je spiderman“ – dodal v jednom rozhovoru Like Mike.

7. Oba bratři vždy snili o spolupráci s Eminemem.

8. Zakladatel Tomorrowlandu Michiel Beers je jejich manager.

9. Lady Gaga si je v roce 2011 osobně vyžádala, aby remixovali její track “Marry the Night”.10. Kluci bydlí ve městě Willebroek, které se nachází asi 5 minut jízdy od lokality Boom, to je místo kde se pořádá Tomorrowland.