Už jen pár týdnů zbývá do soboty 25.5.2019, kdy se park za OC Plaza v Plzni promění v jednu velkou taneční párty. Na dvou pódiích se představí 7 zahraničních interpretů, z toho 5 bude mít v Plzni svoji premiéru!

TEŠTE SE NA…
Celkově se na Different festivalu představí 16 DJS. Kromě kvalitní hudby od interpretů a kvalitního sound systému od L-Acoustics si budou moci návštevníci vychutnat i vizuální show na velkoplošných LED obrazovkách, kryogenických děl, konfetových děl a jiných efektů, které k pořádné párty patří. Pro návštěvníky bude kromě párty dostupné i volnočasové hřiště, skate park, prostor na frisbee nebo hacky sack, ale i dvě beach volejbalová hřiště. Na pohodlí svých návštevníků už na vstupu myslí organizátoři i tím, že zřídili možnost platby kartou za vstupenky.

VSTUPENKY
Aktuálně si organizátoři připravili speciální akci na vstupenky v síti Ticketportal.cz, kde po vložení promo kódu 25052019, dostanete vstupenku za 480KČ. Do této akce je uvolněný pouze limitovaný počet vstupenek.Už teď je jasné, že tohle je nejsilnejší lineup, který kdy v Plzni byl!