Tak takovýhle trolling pravděpodobně DJ Snake nečekal. Ale od koho jiného by mohl přijít, než od mistra DJských vtípků Dillona Francise. Co se vlastně stalo a proč je kolem celé věci takové haló?

Dne 19. června se na stránce djsnake.com objevilo odpočítávání, které sice nebudilo žádné podezření, ale fanoušci okamžitě začali diskutovat, co asi francouzký DJ chystá. Přeci jen, tahle doména nikdy Snakeovi nepatřila, oficiální stránky má totiž na adrese djsnake.fr a tak se spekulovalo o nějakém novém singlu. Ten skutečně přišel, avšak ne od umělce, kterého bychom na této adrese očekávali.

Doménu totiž koupil americký DJ a producent Dillon Francis, který si na téhle webové adrese odprezentoval svůj nový track s názvem “Look At That Butt”. To se setkalo s velkým údivem, protože Dillon na instastories zveřejnil jejich vzájemnou konverzaci, kde mu William prozradil, že se doménu snaží koupit více jak deset let, a za ty roky se mu to nikdy nepodařilo.

To se samozřejmě Dillonovi velmi líbilo, protože celý tenhle vtípek je pomsta za tři roky starou záležitost. Tehdá totiž Snake vystupoval na hlavním pódiu Ultra Miami a během jeho vystoupení začalo na obrazovkách obřím písmem blikat Francisovo telefonní číslo. Asi netřeba říkat, co po takovém zveřejnění stalo. Okamžitě začaly chodit SMS zprávy a během chvilky jich měl více jak tisíc, jak uvedl sám na twitteru.

Teď bude zajímavé sledovat, zdali Snake přijde s nějakou odplatou. Za nás palec nahoru.