News

  • Všechno to začalo uspořádáním soukromé oslavy osmnáctých narozenin jednoho z chlapců: Martina Bufky. Oslava se kvůli rekonstrukci jiného klubu přesunula do plzeňské Arény, na kterou přišlo i přes minimální promo přes 280 lidí. Všechno to začalo uspořádáním soukromé oslavy osmnáctých narozenin jednoho z chlapců: Martina Bufky. Oslava se kvůli rekonstrukci jiného klubu přesunula do plzeňské Arény, kde se původně zamýšlená skromná soukromá oslava přeměnila v úspěšnou party, na kterou přišlo i přes minimální promo přes 280 hostů. Tento úspěch nezůstal bez povšimnutí vedení plzeňské Arény, které se rozhodlo využít potenciálu tohoto mladého promotérského dua a nabídlo jim stálou spolupráci. A tak se zrodila DreamDimension.

    Martin Bufka (18) a Honza Aubrecht (20) šli ale ještě dál za hranice klasických EDM akcí, pojil je totiž stejný sen a cíl: Vytvořit na české EDM scéně něco nového. A tak došli k závěru, že zkusí spojit klasické formace DJs, ale jako hřeb večera nasadí live rap. Do první veřejné akce s názvem Dimenze: OPEN YOUR MIND, která proběhla 28.6. a naprosto převálcovala všechny konkurenční studentské akce v Plzni, byl dosazen jako headliner rapper Psycho Rhyme. Akce měla obrovský úspěch a čítala přes 790 zúčastněných.

    Po neskutečných ohlasech své druhé akce DreamDimension plánuje už svou třetí akci, která proběhne 30.8. právě v Aréně. Tentokrát se to vše ponese v trochu jiném duchu. Martin a Honza se rozhodli podpořit svého přítele Dana Úporského, který trpí svalovou dystrofií. Je to nemoc, která postihuje a postupně oslabuje celou svalovou soustavu. Kvůli tomuto onemocnění potřebuje speciálně upravené auto pro lidi s omezenou hybností, aby se mohl lépe dopravovat k lékaři a na rehabilitace.

    Celková cena vozu činí přes 500 tisíc. Bohužel, pojišťovna přispívá pouze 120 tisíc. Účelem večera je vybrat co největší částku do zbývajících 380 tisíc.

    Akce nese název Dimenze: NIGHT of HOPE a veškerý výtěžek z ní poputuje na Danovo transparentní účet. hostů.