12310533_1180721798621855_1385723965186878670_n

Populární švédská dvojka Dimitri Vangelis a Wyman založili svůj vlastní label Buce Records. Hned prvním singlem, který zde vydali, je jejich dlouho očekávaný track ‚Running‚ s legendárním vokalistou Ronem Carrollem. Kromě toho kluci potvrdili, že na svém labelu budou vydávat kromě vlastní muziky také tracky od dalších producentů, které se jim budou líbit. Running je nyní volně ke stažení na jejich soundcloudovém profilu, nebo třeba k poslechu na Spotify. My vám ho přinášíme zde:

Zde jsou slova samotných tvůrců ohledně vzniku jejich labelu: „Dlouho jsme se snažili najít vhodné jméno pro náš label. Všechno bylo již použito nebo zabráno. Místo toho jsme se nejdříve pokusili s naším designérem pracovat na artworku. Starodávný válečník na koni byl náš první nápad, na kterém jsme začali dělat. Vypadalo to hezky a zažili jsme přitom hodně zábavy, napadalo nás, že vypadá jako Alexander Veliký na svém koni ‚Bucephalus‘. Začali jsme s tímto jménem experimentovat. Nato jsme se dostali ke jménu ‚Buce‘ a poté ‚Buce Records‘.

Dalším krokem bylo googlování ‚Buce Records‘ – doufali jsme, že nebude spojeno s žádnou doménou nebo sociálními médii. První odkaz nám ukázal neaktivní label nazvaný ‚BUCE RECORDS‘ s jediným releasem z roku 1987. Jméno tracku bylo ‚Roll The Dice‘. Nemohli jsme uvěřit tomu, co čteme… Někteří z vás možná ví, že náš první track, které jsme oficiálně vydali v roce 2012, se také jmenoval ‚Roll The Dice‘. Byl to osud nebo jen náhoda? Nevíme. Ale co víme, je, že jsme tohle vždycky chtěli udělat a teď je ten čas!“

Kluci pojali start svého labelu ve velkém stylu a kromě prvního singlu také spustili svou novou radio show ‚Buce Radio‚. Hned první díl obsahuje spoustu exkluzivní muziky a tracků, které zde mají své premiéry. V této episodě se také dozvíte něco o historii vzniku jejich singlu ‚Running‘. Jejich show bude vycházet na mixcloudu a také jako podcast na iTunes.

BUCE RADIO 001 by Dimitri Vangelis & Wyman by Dimitri Vangelis & Wyman on Mixcloud