V Srbsku narozený, v Austrálii žijící DJ, producent, majitel labelu Dragan Roganović, lépe známý jako Dirty South, vydal nové studiové album. Celkově se jedná o jeho čtvrté album a druhé, které vydal v tomto roce, když na začátku února vydal album ‚XV‘ k oslavě svého 15. výročí jakožto DJe a producenta. Jeho první album z roku 2013 se jmenuje ‚Speed Of Life‘. Druhé album ‚With You‘ vyšlo rok poté a jeho vydání bylo doprovázeno krátkým hraným filmem.

Dirtyho nejnovější počin se jmenuje ‚darko‚ a obsahuje celkem osm nových skladeb. Jedná se o jeho první album, které obsahuje jen instrumentální tracky bez žádných vokálů, jak jsme z jeho předešlých alb a skladeb zvyklí. Jak název už malinko napovídá, jedná se o spíše temnější melancholické album, zvukově někde na pomezí progressive house s lehkým nádechem deep housu.

Jedná se o ten tip alba, které můžete bez problému poslouchat doma ale bude velice dobře fungovat na tanečním parketu. Sám Dirty Sout pak k ‚darko‘ na svém twitteru napsal, že se jedná o jeho nejoblíbenější album, které zatím vytvořil. Musíme souhlasit. Tohle album je jasným důkazem a hudebním vyjádření změn, kterými si Dirty South za posledních pár roků prošel.