V pondělí nad ránem se na francouzské diskotéce O’Club ve meště Toulouse narodil malý chlapeček. Porodila jej devatenáctiletá návštěvnice, která začala rodit kolem půl šesté ráno.

„V pondělí nad ránem už nebylo na diskotéce příliš mnoho hostů. Přišel za mnou jeden ze zaměstnanců. Řekl mi naléhavým hlasem, že jedna z návštěvnic rodí,“ uvedla manažerka podniku. Rovněž vysvětlila, co dělala těhotná žena v tuhle dobu na diskotéce. „Jeden z jejích kamarádů ji přesvědčil, aby si v klubu zlepšila náladu a zahnala starosti s osobními problémy.“ Také zdůraznila, že dívka se nedotkla ani kapky alkoholu.

Kolem mladé ženy se okamžitě seběhli všichni zaměstnanci podniku. Jeden z nich byl na telefonu s porodníky a radil ostatním, co přesně mají dělat. Dříve, než přijela záchranka, bylo po všem. Dívce se narodil zdravý chlapec. Na místo následně dorazila záchranka a převezla mladou matku do nemocnice.

„Doufám, že nám dá vědět, jak se jim daří,“ dodala manažerka s tím, že na chlapce čeká (až bude plnoletý) doživotní vstup zdarma.